środa, 13 sierpnia 2014

Drewno kominkowe

Już 4 lub 5 raz kupiłem drewno w firmie z Gorzewa. Cena - 190 zł / mp , 8mp kosztowało mnie 1520 zł. W tym roku dość grube, to dobrze. Po zrzuceniu z samochodu wydaje się, że jest tego naprawdę dużo, ale po ułożeniu już tak nie jest. W czasie ostatniej zimy spaliłem właśnie mniej więcej tyle drewna. 

4 komentarze:

 1. U mnie nie było z tym problemu, przed budową ścinaliśmy dużo drzew, w tym wielkiego orzecha. Mam spore zapasy. Teraz będziemy zamykać palenisko naszego kominka. Znalazłam już na http://drzwiczki-kominkowe.pl/ idealne drzwiczki do kominka

  OdpowiedzUsuń
 2. Drewno musi się suszyć, trzeba dobrze go składować, pod zadaszeniem. Ja mam u siebie kominek więc taka rzecz jest ważna. Macie swoje kominki i zastanawiacie się Jak zamknąć palenisko otwarte? Nie jest to nic trudnego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybym wiedział, że przy tym wpisie rozpocznie się dyskusja, to bym więcej napisał :) Zawsze mogę jeszcze kolejny tekst opracować. Jeśli mamy przy okazji promować strony związane z kominkami, to polecam https://mpikowl2.blogspot.com/ jest to robocza wersja :) która może zostanie wkrótce rozwinięta.

  OdpowiedzUsuń
 4. W kwestii kominków i akcesoriów to polecam zajrzeć na https://ignif.com/ , tutaj znajdziecie wszystko co niezbędne. Sama właśnie jestem w trakcie wyboru kominka, gdyż chce mieć go w swoim salonie - to moje marzenie od dziecka

  OdpowiedzUsuń