czwartek, 28 marca 2019

Czar staroci

To nie jest mój żyrandol. To żyrandol teściów, który dzisiaj wystawiłem na olx i po godzinie został sprzedany za 50 zł. W opisie napisałem, że z czasów PRL i rzeczywiście jest chyba tylko trochę młodszy ode mnie. Pewnie musiał być naprawdę drogi, bo teściowie mają do niego sentyment. Ale sprzedał się a ... mógł skończyć gorzej. Jeszcze wcześniej dzisiaj udało mi się sprzedać na olx szafę, komodę i dwa stoliki nocne z 1999 r. Wzbogaciliśmy się o 270 zł a Ewa gotowa była to porąbać. Dla mnie szafa jak szafa. Owszem nowa jest bardziej funkcjonalna, ale ... ile kosztowała? 
-
GM Kacper Piorun miał dzisiaj ciężką przeprawę. Od początku stał cały czas minimalnie gorzej. Jednak czułem, że może to wygrać. I nadszedł czas, gdy przejął inicjatywę. Przeciwnik okazał się jednak na tyle sprytny, że uciekł w końcówkę z różnopolowymi gońcami i ciężko byłoby to wygrać.
Co będzie jutro? Walka o medal. Jakie są szanse? Srebro wydaje się najbardziej prawdopodobne. Złoto jest możliwe, ale można skończyć ... na bardzo dalekim miejscu.

1 komentarz: