czwartek, 24 sierpnia 2017

Test pompek i zalety treningu

Bieganie bieganiem ale trzeba jeszcze pamiętać o górnych partiach ciała. Zawsze byłem zwolennikiem prostoty i uważam, iż niewiele trzeba aby utrzymać tężyznę fizyczną. Na pewno nie potrzeba wydawać pieniędzy na siłownię. Obecnie jestem na etapie treningu 26-30 pompek. O ile pierwsze trzy dni treningowe przeszedłem spokojnie, to od przedwczoraj są problemy. Mam kłopot z piątymi seriami. Właściwie to dzisiaj nie mogę sobie zaliczyć ostatniej serii. Po dwudziestu musiałem się na kilka sekund położyć, później było pięć i znów kilka sekund leżenia. Jednak i tak jestem zaskoczony, że po tym dniu przerwy udało mi się wskoczyć na ten obecny "5-ty" dzień i wykonać cztery serie. Nie myślałem nawet o dojściu do 100 pompek. Myślę, że 50 (może 51) by mi starczyło. Znalazłem poniższą tabelę i wynika z niej, że jest ... "dobrze" i ok.
Wczoraj zastanawiałem się, czy uda mi się dzisiaj przekroczyć granicę 2100. Udało się, rozwiązałem wszystkie 5 zadań. Jednak tylko w jednym dobrze zapunktowałem. Pozostałe zrobiłem za 1 punkt (i 2) - tak się bałem popełnić błędu, że sprawdzałem i sprawdzałem a czas leciał.
Dzisiaj znów widziałem wejścia  do wpisu o zamknięciu konta chess.com zatem co jakiś czas ktoś wylatuje. Ja zacząłem jedną z partii "feralnym" "debiutem Helloween", za który prawdopodobnie mnie zbanowano. Mam nadzieję, że historia się nie powtórzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz