sobota, 14 stycznia 2017

Wizerunek ... się liczy?

Kacper Bednarek przysłał mi dzisiaj baner i awatar, które przygotował specjalnie dla mnie. Pamiętam, że gdy jeszcze chodził do szkoły, to na przerwach rozmawialiśmy o ... technologiach, YT, itp. Sam się wtedy zadeklarował, że mi zrobi baner, żeby mój kanał wyglądał ... "współcześnie" (?) W szkole mu nie szło, akurat u mnie miał "spokój". Myślę, że w życiu sobie poradzi :) Nie wiem jeszcze, czy wykorzystam jego prace ale ... przynajmniej przypomniał mi, że trzeba dbać o wizerunek i starać się "być" na czasie.  :) Jak widać ... widzi we mnie ... sportowca :) 
Wczoraj odbyły się pierwsze, próbne zajęcia siatkówki z gimnazjalistami, z którymi mam zamiar realizować projekt SzKS. Ponieważ przyszło siedmioro, przyszło mi grać i "moja" drużyna wygrała.
-
Ewa oczywiście nie była zadowolona, że zostałem dodatkowo w szkole. SZS też zastrzega, aby zacząć DOPIERO po oficjalnym rozpoczęciu projektu. Co oni się tak boją? Ideą projektu teoretycznie jest popularyzacja sportu ... ale wygląda, że chyba ważniejsza jest kasa i przepisy. Widocznie nikt już nie wierzy w bezinteresowność.
-
Ruszyła transmisja ... Radek GOOOOO!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz