piątek, 20 stycznia 2017

Obrona jest ważna

Gdy wróciłem ze szkoły i włączyłem transmisję zobaczyłem przy partii Harikriszna-Wojtaszek praktycznie cały biały wskaźnik, co sugerowało przegraną pozycję Wojtaszka. Kliknąłem w ten pasek, aby zobaczyć pozycję na tym stole i ... okazało się, że przewaga białych jest duża, na poziomie +1 ale to jeszcze nie jest przegrana czarnych. Na szczęście ... Wojtaszek się wybronił :)
-
W szkole ... zrobiło się "gorąco", bo przeciwnicy nowego planu zaczęli protestować u dyrekcji i ... dotychczasowa praca ... przepadła. Na szczęście nie przejąłem się tym.
Inna sprawa, że wiele lat dopominałem się, aby przed przystąpieniem do układania planu zostały spisane warunki, które mają być spełnione.
-
Próbowałem przeprogramować zegar Pauza-1 ale mi się nie udało. Bez problemów ustawiam czas ale czasu dzwonków nie udało się rozgryźć.
-
Dzisiaj zaprzysiężony został 45. Prezydent USA - Donald Trump
Będąc akurat u teściów słuchałem (jednym uchem) relacji w TVN. Silili się na obiektywność ale stale coś mieli do Trumpa. Pani Pieńkowska, która nie mogła uwierzyć, gdy były ogłaszane wyniki wyborów w przegraną Clintonowej też oczywiście stale miała jakieś "ale".
Ja natomiast pamiętam jak Obama tuż po wygraniu wyborów otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla ... a cóż ten Obama zrobił? Wiele obiecywał a w rezultacie niewiele zrobił ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz