niedziela, 18 listopada 2018

Przyciąganie problemów

O tych Mistrzostwach Powiatu ... muszę zapomnieć bardzo szybko. Tylko 23 startujących i aż 12 miejsce. To chyba najgorszy wynik w mojej historii startów w tej imprezie? Na pocieszenie pozostaje fakt, iż miałem ... najlepszą punktację pomocniczą spośród wszystkich startujących. Grałem praktycznie z wszystkimi najlepszymi zawodnikami. Zremisowałem z Adrianem Kurz i Przemkiem Sydowem i Tomaszem Tomkowiakiem. Przegrałem za to z: Markiem Koniecznym, Krzysztofem Szwonem i Radosławem Żurawskim.
Żeby jeszcze przelać szalę goryczy, to w drodze powrotnej dostałem mandat za przekroczenie szybkości. Po fakcie żałowałem nawet, że go przyjąłem. Prawdopodobnie policjanci naciągnęli mnie. W drodze powrotnej zabrałem T.Tomkowiaka do Brzezna. Wysadziłem go z auta na przystanku autobusowym, tuż przed końcem miejscowości. Teraz wydaje mi się niemożliwe, że na odcinku może 100 m (do tablicy kończącej teren zabudowany) udało mi się rozpędzić auto do prędkości 70 km/h. Byłem jednak tak "przybity", że nie wpadłem na pomysł, aby się kłócić z policjantami. Ciekaw jestem w jaki sposób by mi udowodnili, że te 70 osiągnąłem jeszcze przed tablicą, skoro nie mieli kamery. Ot trafili na "sponiewieranego" człowieka i zadali kolejny cios. Samo wypisywanie mandatu jeszcze się przedłużyło ponieważ stwierdzili, że mojego auta nie ma w systemie i zaczęli szukać po VIN a najprawdopodobniej wpisali "O" zamiast zera przy wyszukiwaniu w bazie.  

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego było tak mało uczestników? To był turniej zamknięty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to był turniej tylko dla zawodników z powiatu wągrowieckiego ewentualnie grających w klubach wągrowieckich. Formalnie istnieją tylko dwa kluby na terenie pow.wagr. tzn. MDK Wągrowiec i Plezuro Skoki, ale i tak żaden nie uczestniczy w rozgrywkach. Ja też ubolewam nad frekwencją.

   Usuń