niedziela, 10 grudnia 2017

Nieuważny/niepamietający ogrywa M. Carlsena

Oczywiście nazwisk nie powinno się tłumaczyć ale akurat to nazwisko już dawno kojarzyło mi się właśnie tak. Po wczorajszym zwycięstwie MC chciał zapewne iść za ciosem i myślał, że się uda. A to niestety nie zawsze się udaje i nawet Mistrz Świata pewnych poprzeczek nie przeskoczy. "Niepamiętający" jest teraz przed wielką szansą wygrania tego prestiżowego turnieju. Magnus niestety takich szans już nie ma a jeszcze jedną partię trzeba rozegrać i ciekawe jak sobie poradzi?
-
W mijającym tygodniu "Dzielenie pisemne" przekroczyło PÓŁ MILIONA wyświetleń! Ufff
Patrząc na wykres wyświetleń i analizując daty, dochodzę do wniosku, że kolejny rekord wystąpi w pierwszej połowie stycznia. Teraz jeszcze tydzień będzie +- na stałym poziomie, następnie nastąpi przerwa świąteczno-noworoczna i film nie będzie oglądany. Jednak co jest w tym styczniu? Wystawianie ocen na półrocze? ... Prawdopodobnie.

Właściwie powinienem już przygotowywać prezentację o tablicach interaktywnych i jeszcze parę rzeczy mam zaległych i jutro czeka mnie pracowity, biurokratyczny dzień i treningów sportowych jest za mało a do 7-go stycznia zostało tylko 4 tygodnie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza