środa, 31 grudnia 2014

Króciutkie podsumowanie 2014

To był bardzo "szybki" rok ale tak to już będzie, gdy już "z górki". W szachach -pokładałem wiele nadziei w pięciorundowych szwajcarach. Zagrałem w dwóch i w Szubinie 3 punkty a w Gnieźnie 3,5 punktu. Najwięcej kłopotów mam z juniorami na tych turniejach. Szkoda, że to nie są nasi juniorzy. W dodatku juniorzy grający dość mocno a mający bardzo niskie Elo. To spowodowało, że zamiast wzrostu rankingu nastąpił w tym roku spadek. To jednak nie zniechęca mnie do takiej formuły (5 rund) Myślę, że w końcu uda mi się zdobyć na takim turnieju 4,5 pkt. :) W biegach zapowiadało się nieciekawie a wyszło całkiem dobrze. Co prawda na zawodach nie złamałem 50 minut na 10 km ale zrobiłem to elegancko na treningach, zatem jest to w zakresie moich możliwości. Maraton też  mogę uznać za zaliczony bo brutto niby było kilkanaście sekund więcej niż 4h ale netto przwie 3 minuty poniżej 4h, zatem OK. W filmikach na YT powiedzmy - tak sobie. Niewiele zrobiłem nowego a gdy na koniec roku, w końcu zrobiłem, coś (UOM) ... to okazało się, iż dla młodzieży jest to ... "nudne".
Trzeba chyba wrócić do "zwykłych", edukacyjnych filmików ... albo zrobić kompilację upadków z krzesła itp. Przesłałem Maciejowi J. tekst do piosenki na XVII PITS ale ... intuicja mi podpowiada, że nie będzie miał czasu się tym zająć. Po głowie chodzi mi nawet projekt teledysku do tej piosenki, gdzie mógłbym jeszcze zaangażować Magdę J. i Darię R. blondynka i brunetka grające w szachy. Chodzą już ostatni rok do gimnazjum i później wyfruną z Wapna.
Wczoraj wysłałem wiadomość do Michała Sobolewskiego z pomysłem na mini-festiwal piosenek z repertuaru Ireny Jarockiej. Zobaczymy.
Bieg uliczny w Wapnie też może się odbędzie w tym samym dniu lub dzień wcześniej. Obecnie preferowany termin, to 31 maja.
O planach na przyszły rok ... napiszę (może) jutro.

Internetowe Dzienniki Biegowe

2 komentarze:

  1. O! Bieg uliczny w Wapnie! Czy temat jest aktualny, jeśli tak to jaki będzie dystans?

    OdpowiedzUsuń
  2. :) Temat jest aktualny, dystans ... 5 lub 10 lub oba + biegi dla dzieci

    OdpowiedzUsuń