poniedziałek, 8 grudnia 2014

Działania pisemne powracają

Z tygodnia na tydzień widać wyraźny wzrost wyświetleń moich filmików. Dzisiaj ja rozpocząłem w mojej szkole dzielenie pisemne i przez kilka dni będę "wałkować" ten temat. "Dzielenie pisemne" do dnia dzisiejszego miało 121800 wyświetleń. Gdybym robił ten filmik teraz, to jeszcze pewne fragmenty bym poprawił ale i tak jestem z niego dumny.
-
Dodane 9 XII
W godzinach popołudniowych zdarza się, iż film dochodzi do 200 wyświetleń na godzinę i nie ma minuty, by ktoś w danej chwili go nie oglądał.

-
Wracając do turnieju w Gnieźnie - tamtejsi działacze chyba byli trochę zaskoczeni, że tam (w Gnieźnie) zagrałem. Większość zawodników tam grających grało już w Wapnie na PITS i jestem dla nich "rozpoznawalny". Dla mnie taki turniej weekendowy, to dobre rozwiązanie i gdy będę miał więcej czasu, to pomyślę o zrobieniu takiego turnieju w Wągrowcu. Ponieważ Michał Piechocki ze stanowiska starosty "spadł" tylko na na stanowisko wicestarosty (a mógł przecież przepaść), jest szansa że szachy wągrowieckie będą miały jeszcze jakieś poparcie.

2 komentarze:

  1. Akurat temat dzielenia pisemnego jest według mnie stosunkowo trudny. Zwłaszcza mam problemy, gdy dochodzi do dzielenia, gdzie trzeba co chwilę pożyczać z (oddalonej w lewo) kolumny, tak aby "przenieść" wartość do tej najbardziej oddalonej na prawo.

    Natomiast co do filmiku to fajny. Jeśli masz ochotę zrobić taki, w którym odejmuje się 5000 - 8 (i podobnego typu) to z chęcią obejrzę :). Z góry dziękuję (za przeszłe, teraźniejsze i obecne produkcje Jacku! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdarzało mi się robić filmiki z konkretnymi przykładami ale ... jak coś się robi szybko, to ... wiadomo, że poziom/jakość (merytorycznie) będzie ... tak sobie. Natomiast polecam obejrzenie całego filmiku "Odejmowanie pisemne" tam (pod koniec) jest przykład z zerami i pożyczanie :) http://youtu.be/nPOKMQdcOAs

    OdpowiedzUsuń