niedziela, 15 grudnia 2013

Mistrzostwa Europy

Wbrew pozorom obserwuję, co dzieje się w Warszawie na ME  w Szachach Szybkich  http://www.poloniachess.pl/amplico2013/pl/ Myślę, że kiedyś tam zagram (gdy będę miał nadmiar środków) Wiele bym tam nie zwojował ale ... popatrzeć by było miło. Po pierwszym dniu widzę, iż nieźle radzą sobie juniorzy których znam: Kacper Drozdowski i Piotr Śnihur (grał w Wapnie). Myślę że na podium zobaczymy albo Bartosza Soćko albo Radosława Wojtaszka. (stawiam na Bartosza)
Przed chwilą patrzyłem na stronę z transmisjami i np. na pierwszej desce (8 runda) szybki remis, czyli nawet najlepsi "się boją" za bardzo ryzykować. (to pocieszające)
--------
(Dopisane wieczorem)
Ostatecznie wygrał 17-letni Węgier - Rapport, Bartosz Soćko był 7-y (ale to dobry wynik moim zdaniem), Michał Krasenkow 10-y, Radosław Wojtaszek - dalej.
Całe popołudnie walczyłem z wypełnianiem dokumentacji do eWielkopolanina - nie cierpię takich nieintuicyjnych aplikacji, które trzeba jeszcze wypełniać w "jedynie słusznym" IE, który nie na każdym komputerze chce działać, no ... makabra!
Wieczorem dla odstresowania jeszcze 8-km,  na pocieszenie, po biegu miły komentarz do "Dzielenia pisemnego".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz