piątek, 1 czerwca 2012

Jak zarobić?

Już chyba z miesiąc czekam na odpowiedź od M.S. z Apple w sprawie podcastów edukacyjnych. Zaoferowałem się, że zrobię z 20 podcastów na poziomie "Dzielenia pisemnego" a w zamian ... chciałbym np. iMac'a W końcu chodzi mi po głowie, aby Jakubowi sprawić jakiś komputer, na którym mógłby spokojnie grać. Jednak odpowiedzi brak. Dwa tygodnie temu wpadłem na pomysł, aby zarabiać na youtube ... ale jak widać przez dwa tygodnie nie zarobiłem nawet 1 dolara. Akurat jakiś (sądząc po nicku) młokos chciałby, abym oceniał jego partie ... ale kasy nie zaoferował :) Cały czas zastanawiam się, czy jechać do Wrocławia na MP Amatorów, czy też zaoszczędzić tysiączek? Hmmm ...


Pewnie nieźle bym zarobił "sprzedając" w internecie informacje o "ciemnym paznokciu" :-), praktycznie codziennie jest wejście na mój blog właśnie w związku z ciemnym paznokciem :-)
Mój kanał na youtube
Może muszę pomyśleć o np. lekcjach szachowych przez Skype'a i zaoferować je na stronce "Szkółki Plezuro"? Pewnie, że mistrzem nie jestem ale ... początkujących mógłbym jeszcze czegoś nauczyć.
-
W czasie pisania tego posta (ok. pół godziny) przybyło 40 wyświetleń mojego kanału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz