sobota, 22 lipca 2017

Sezon ogórkowy ... kolejny

Za oknami słychać kombajn, właśnie zaczynają się żniwa, na razie rzepakowe. W Internecie ruszyły transmisje ze Szkocji i z Dortmundu. Podejrzewam, że dzisiaj długo pograją.
-
Wyświetlenia na YT  ... oczywiście w dołku. Niespodziewanie liderem wyświetleń stał się film o Animatron-ie. Tego bym się nie spodziewał ale to może być szansa. Natomiast jeśli chodzi o czas wyświetlania, to lideruje obecnie film: "Szachy w kwadrans".
-
Dopisane wieczorem
Andrei Maksimenko ... zremisował po 18-tym posunięciu.
Przeciwnika miał godnego - GM Oleg Korniejew jest ... wyjadaczem openowym ale skąd wiedział, że GM Hebden przegra? Teraz prawdopodobnie spotka się z prawdopodobnie niżej notowanym przeciwnikiem i będzie jeszcze kontrolował sytuację i jeśli wystarczy, to zremisuje.
-
Natomiast GM Radosław Wojtaszek miał lepszą partię ale ... nie odważył się iść na całość i gdy wszystkie inne pojedynki zakończyły się remisem, to też przyjął remis.
Jeśli wygra ostatnią partię z GM Nisipeanu (aktualnym Mistrzem Niemiec), to wygra ale ... remis, to już ... może być różnie a porażka popsułaby cały turniej. Zatem emocje będą do końca! No i dobrze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz