środa, 3 lutego 2016

Nawet arcymistrzowie robią błędy

Gdy partia się toczyła byłem na zajęciach kółka szachowego. Gdy wróciłem i spojrzałem na przebieg nie mogłem sobie wytłumaczyć co kierowało RW, aby pojechać gońcem na c5? ... Przecież nawet początkujący szachista wie, że dwie lekkie figury są więcej warte niż jedna wieża. Przynajmniej w normalnych okolicznościach, bo zawsze istnieją szczególne, wyjątkowe pozycje. 
Wyświetlenia PROJEKTU ustabilizowały się na poziomie 40-50 dziennie. 
-
Dzisiaj zdecydowałem się wziąć na próbę internet światłowodowy z INEI. 11 lutego mają pojawić się instalatorzy. Kiedyś w tym samym miejscu miałem zainstalowany SDI, płaciłem sporo pieniędzy i ... jeszcze się cieszyłem. Teraz mam jeszcze z neostrady i gdyby syn nie narzekał, to by starczyło ale skoro INEA w końcu się ugięła i da za darmo przetestować (przedtem dwa razy dzwonili a ja dziękowałem ale nie mieli takiej oferty, tylko chcieli podłączać). Widocznie więcej ludzi nie chciało się zdecydować i musieli coś wymyślić ... i wymyślili. 
Ja też widzę, że gdybym miał podchodzić jeszcze raz do projektu, to najpierw bym załatwił zdjęcia chociażby na Mistrzostwach Polski, aby móc zaprezentować "produkt" a nie sprzedawać "kota w worku" ale i tak pojadę na te MP i porobimy zdjęcia i zdobędę autografy :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz