poniedziałek, 18 stycznia 2016

Sekretna Spółka Szczęśliwców

Gdy zobaczyłem kopertę, to w pierwszej chwili myślałem, że jakieś zdjęcia od GM przyszły. Jednak nie może być tak pięknie. To Edouard Gold napisał do mnie już ostatni raz ... :) że właśnie zwolniło się miejsce itd. itd. ... i będę BOGATY ... tylko skoro tyle "bogactwa" mnie czeka, ... to po co im moja skromna stówka? No cóż ... zrezygnuję z Sekretnej Spółki Szczęśliwców, ... MILIONY uciekną mi sprzed nosa. (kilka kartek tekstów w tym stylu ...)
Ludzie, ja jestem naiwny ale ostrzegam was - nie dajcie się zmanipulować. Jeśli macie zbędne 100 zł, to już lepiej kupcie sobie zegar szachowy w moim projekcie :) Żeby było jasne - firma gotowa jest wam oddać wasz depozyt ale odciągnie sobie 5 euro tytułem kosztów. Zatem i tak będzie "do przodu", chociaż tak szybko pewnie nie odda, bo wiadomo ... Zdjęcie ulotki powyżej ("ściśle tajne") i tekst pod zdjęciem umieściłem po zorientowaniu się w statystykach jak często ludzie trafiają na mojego bloga wpisując do wyszukiwarki hasła: "sekretna spółka szczęśliwców" lub wersji bez polskich liter lub z literówkami ....

-
Nie lubię poniedziałków.
Mamedyarov też pewnie nie lubi poniedziałków. Eljanov robi błąd i ... wygrywa, tak GMs to też tylko ludzie.

1 komentarz:

  1. W statystykach widzę, że były wejścia na wpis po wpisaniu hasła w wyszukiwarce: "Sekretna Spółka Szczęśliwców". Ludzie - dajcie sobie spokój, szkoda waszych pieniędzy, czasu i nerwów. Przeczytajcie sobie, to co napisane jest małymi literkami ... firma w końcu odda wam pieniądze jak się zorientujecie ale potrąci sobie 5 euro. To naciągacze - już lepiej wpłaćcie pieniądze na "100 zegarów dla szachistów ..." :)

    OdpowiedzUsuń